Kısa Hikayemiz

FOÇA FISH GOURMET.

İstanbul’un en nadide semtlerinden Ataşehir’de şehrin tam ortasında ama şehirden bir o kadar uzakta, birbirinizden leziz deniz ürünleri menülerinin tadını çıkarabilirsiniz..Zengin balık çeşitleri, en lezzetli mezeleri, Foça klasiklerinin yanı sıra, Girit mutfağının benzersiz tatlarıyla zenginleştirilmiş menüsü ile aileniz ve iş arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz unutulmaz saatler Foça Balık Restaurant’da sizleri bekliyor.

Dekorasyonunda Ege sahillerinin huzurunu misafirlerine yaşatmaya çalışan Foça Balık Restaurant, işletme prensibini tüm müşterilerine sıcak ilişkiler ve misafirperverlik bilinciyle hizmet vermeye odaklıyor. Müşterilerin her açıdan memnuniyetinin yanında, zengin menü seçenekleri, yaratıcı lezzetlerin yaratıcı aşçıları tarafından oluşturulması, yepyeni tatların masalara sunulması, sosyal etkinlikler düzenlenmesi Foça Balık Restaurant’ın en önem verdiği konular arasında.

Foça Balık Restaurant’a adımınızı attığınız andan itibaren unutamayacağınız anlar yaşamaya hazırlıklı olun!

İki bölümden oluşan Foça Balık Ataşehir, 210 kişilik bir mekan. Üst katta yer alan salon, ağırlıklı olarak çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Bu bölümde ayrıca bir çocuk odası bulunuyor. Çocuk odasına her yaş grubuna hitap edebilecek oyuncaklar konulmuş.

Playstation’dan langırta, plastik oyuncaklardan boyama kitaplarına kadar çocukları eğlendirecek birçok farklı seçenek mevcut. Eğitmen sayesinde ebeveynler yemeklerini rahat bir şekilde yiyebiliyor.